nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Praca

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kierownik projektu

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie nowym projektem,
  • tworzenie harmonogramów,
  • koordynacja zapotrzebowań materiałowych i sprzętowych
  • koordynacja prac dostawców i wykonawców
  • zarządzanie wykonaniem finansowym projektu
  • raportowanie – prowadzenie sprawozdawczości inwestycyjnej.
  • aktualizacja danych w aplikacjach wspomagających.
  • optymalizacja procesu produkcji (budowy),
  • koordynowanie procesu zmian konstrukcyjnych na wniosek klienta lub w celu obniżenia kosztów projektu,
  • utrzymanie bezpośredniego kontaktu, współpraca z dostawcami w ramach uruchamiania nowych wyrobów,
  • aktualizacja dokumentacji projektu,
  • analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów,
  • współpraca z kierownikami budów,

Wymagania

  • szeroka wiedza techniczna z zakresu konstrukcji, konstrukcji urządzeń nietypowych, realizacji inwestycji,
  • dobra znajomość MS Office, dobra znajomość oprogramowania firmy Autodesk takich jak AutoCAD, MsProject,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomość prawa budowlanego,
  • znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego,
  • gotowość do pracy na obiektach realizowanych na terenie całego kraju,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • skrupulatność i dobra organizacji pracy,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • prawo jazdy ka. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zaangażowanie ze strony pracodawcy,
  • możliwość zapoznania się z charakterem pracy w dużej organizacji,
  • udział przy realizacji ciekawych projektów,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży,
  • narzędzia pracy
  • karta MultiSport, abonament LuxMed

Inżynier/Technolog

  • analizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, wymagań technicznych zawartych w SIWZ,
  • opracowywanie przedmiarów robót,
  • wysłanie zapytań ofertowych, analizowanie ofert dostawców,
  • przygotowywanie kosztorysów i kalkulacja czasów wykonania oraz materiałów potrzebnych do realizacji robót,
  •  przygotowywanie przedmiarów
  •  analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów
  •  współpraca z kierownikami budów

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie przemysłowych instalacji ciągów gazów z kotłów energetycznych i/lub urządzeń technologicznych (wraz z zabudową filtrów tkaninowych, elektrofiltrów, cyklonów, łapaczy iskier),
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu konstrukcji, konstrukcji urządzeń nietypowych, aparatury kontrolno-pomiarowej, systemów sterowania, realizacji inwestycji,
  • dobra znajomość MS Office, dobra znajomość oprogramowania firmy Autodesk takich jak AutoCAD,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz zainteresowanie tematyką technologii przemysłowych
  • otwartość na uczenie się nowych rzeczy,
  • wysokie umiejętności analityczne,